Artykuł sponsorowany

Jakie parametry ma renault master furgon?

Jakie parametry ma renault master furgon?

Renault Master Furgon to samochód dostawczy, który zdobył uznanie wśród przedsiębiorców dzięki swojej funkcjonalności, wygodzie oraz niezawodności. Wyróżniające się nowoczesnym designem i szeroką gamą wersji, Renault Master Furgon jest idealnym rozwiązaniem dla firm poszukujących samochodu dostawczego spełniającego wszystkie ich potrzeby. W tym artykule przyjrzymy się bliżej parametrom tego popularnego modelu.

Wymiary i ładowność Renault Master Furgon

Renault Master Furgon oferuje różne konfiguracje nadwozia, które pozwalają na dopasowanie przestrzeni ładunkowej do indywidualnych potrzeb klienta. Długość ładowni wynosi od 2,58 m do 4,38 m, szerokość od 1765 mm do 2110 mm, natomiast wysokość od 1700 mm do 2144 mm. Dzięki temu ładowność maksymalna może wynosić nawet do 17 m3. Istnieje również możliwość zamówienia pojazdu z podwójną kabiną, co pozwala na przewóz większej liczby osób.

Silniki i osiągi

Renault Master Furgon dostępny jest z różnymi jednostkami napędowymi, zarówno benzynowymi, jak i wysokoprężnymi. W ofercie znajdziemy silniki o mocy od 110 KM do 170 KM, które zapewniają odpowiednią dynamikę jazdy oraz osiągi niezbędne w codziennej pracy. Wszystkie silniki wyposażone są w technologię Blue dCi, która pozwala na zmniejszenie emisji spalin oraz redukcję zużycia paliwa. W zależności od wybranej jednostki napędowej, Renault Master Furgon może osiągać prędkość maksymalną od 150 km/h do 170 km/h.

Bezpieczeństwo i wyposażenie

Renault Master Furgon został wyposażony w szereg nowoczesnych technologii, które mają na celu zwiększenie bezpieczeństwa kierowcy oraz pasażerów. W standardzie znajdziemy system ABS z EBD (elektronicznym rozdziałem sił hamowania), ESC (elektroniczną kontrolę stabilności) oraz HSA (system wspomagania ruszania pod górę). Dodatkowo, w zależności od wersji, samochód może być wyposażony w systemy takie jak asystent parkowania czy adaptacyjny tempomat.

Komfort i ergonomia

Kabina Renault Master Furgon została zaprojektowana z myślą o komforcie kierowcy oraz pasażerów. Wysokiej jakości materiały wykończeniowe oraz ergonomicznie rozmieszczone elementy sterowania sprawiają, że czas spędzony za kierownicą jest przyjemny. W zależności od wersji, samochód może być wyposażony w klimatyzację, system multimedialny z ekranem dotykowym oraz Bluetooth, a także w elektrycznie regulowane lusterka zewnętrzne.